Харків
вул.Клочківська, 236 050 927 14 87 • 068 06 222 09
Окружна дорога, 8, ТЦ "МЕТРО", Алексїївка050 590 77 91 • 068 480 44 18
E-mail:
НАШІ ТОВАРИ
НАШІ ПОСЛУГИ
НАШІ ГРУПИ
БРЕНДИ
RomotopHOXTERDEFRO homeKAWMETRocal ScanKRATKIPiazzettaNordicaSPARTHERM LL-CalorHITZETarnavaNunnaUuniDovreSeguinChemines DiffusionBef HomeKFDInvictaLechmaPerfectNordflam M-DESIGNCaminettiGodinEdilKaminUniflamSupraFondisATRA

Магазин камінів і лазень в Харкові

В самому кінці двадцятого століття, в далекому 1998 році, наша компанія зробила перші кроки, які з кожним роком ставали все впевненіше, а коло наших клієнтів все ширше і многочисленней. Сьогодні ми з гордістю можемо заявити, що наш магазин "Пєчкін будинок" - це команда професіоналів, справжніх майстрів своєї справи. Ми успішно займаємося комплектуючими і устаткуванням для саун, лазень, печей, камінів і барбекю. Наш магазин камінів Харків вважає сьогодні найкращим. Сміливо можна говорити і про те, що у нас найбагатший магазин товарів для сауни.

А починалося все з монтажу бань. Будучи першопрохідцями в своєму бізнесі, всі роботи ми робили самостійно. Самі сушили дерево, виготовляли вагонку, металеві дров'яні і електричні печі, збирали парилки. Таких лазень, як у нас, неможливо було зустріти ніде. Справжній ексклюзив! Різьба по дереву, панно, декоративні лавочки, цікаві полки, побудовані нами дерев'яні лазневі будиночки з круглого і прямокутного бруса, каркасні і обшиті імітацією, як візитні картки заявляли про нас, залучаючи нових і нових замовників. Треба одразу зазначити, що саме лазневі будиночки, а їх ми побудували більше сотні, наштовхнули нас на думку серйозно зайнятися печами, камінами (купити камін Харків) і камінофенов. Справа пішла непогано, наші старання гідно оцінили задоволені клієнти, а наш інтернет магазин каміни став пропонувати не тільки жителям Харкова і області, а й покупцям з інших міст.

Як відомо, життя не стоїть на місці, і ми намагаємося йти в ногу з часом. Коли з'явилися перші в Україні фірмові фінські печі - кам'янки Harvia, ми пройшли навчання на заводах в Фінляндії і стали представниками фірми Harvia в Харкові. Тепер ми регулярно відвідуємо семінари на заводах-виробниках в Італії, Німеччині, Франції, Польщі, а також виставки камінів і лазень. До речі, камінами ми займаємося з 2005 року. Наш магазин камінів в Харкові пропонує продукцію майже всіх фабрик - виробників. Топки всіх відомих виробників, які привозять в Україну, успішно реалізує інтернет магазин печей.

Мати свою лазню, особисту домашню сауну зараз прагнуть люди різних соціальних груп і різного достатку. Це не просто престижно, а й важливо для здоров'я. Чистий сухий пар, вода, настояна на лікувальних травах, березові, дубові та всілякі екзотичні віники оздоровлюють не лише тіло, а й душу. А щоб паритися і митися було комфортно, Вам запропонує наш магазин все для сауни, для лазні, починаючи від комплектуючих, закінчуючи всілякими дрібницями, що створюють затишок.

Якщо Ви хочете мати свою домашню лазню або сауну, якщо Вас турбують якість і надійність, якщо Ви цінуєте все оригінальне і красиве, сміливо звертайтеся до нас. Наш чудовий магазин "Пєчкін дім" чекає своїх гостей і клієнтів. Ми готові здійснити Ваші найсміливіші мрії і подарувати Вам тепло, яке зігріє Ваші тіла і душі.Большой досвід роботи дозволяє нам швидко і недорого виконувати замовлення клієнтів. Заходьте на наш сайт, звертайтеся до наших фахівців, і Ви не пошкодуєте. І пам'ятайте: "Пєчкін будинок" - це будинок, де живе тепло!

 
НОВИНИ
НОВИНКА!!! OFYR -очаг - гриль -барбекю из Голландии.
23 января 2019, 10:59
Новые банные печи!!! Ферингер в Печкином доме, Харьков!
13 марта 2017, 16:52
Банные печи из нержавейки! Огромный ассортимент! Лучший пар!
Американские грили! Новинка в Харькове!
13 марта 2017, 16:36
Самая вкусная и полезная еда получается ТОЛЬКО на американских газовых грилях!
Топки HOXTER в Харькове!
20 марта 2016, 08:00
© Печкин Дом Харків